Znajdź swój brakujący element

O ile staram się jak mogę dbać o własne puzzle, to niestety te, które mam z drugiej ręki nie zawsze były dobrze zabezpieczone i zanim je przesypałam do woreczka strunowego mogło coś „uciec”. Czasami się zdarzy też tak, że w puzzlach znajdę element kompletnie nie od tego wzoru co układam. Tym sposobem uzbierało mi się już trochę takich zagubionych elementów. Oczywiście ich nie wyrzucam, a wręcz przeciwnie chce je Wam udostępnić 🙂 Jeżeli znajdziesz tutaj element, który może pasować do twoich puzzli, skontaktuj się ze mną.

Warunkiem do uzyskania wybranego elementu jest przesłanie dobrego zdjęcia/skanu miejsca z brakiem i numeru elementu (z niżej podanych), który myślisz, że będzie pasować. Tak, to Ty musisz tutaj odnaleźć swój brak. Nie wysyłaj do mnie wiadomości, żebym odnalazła który z elementów może pasować bo takie zapytania będą ignorowane.

Jeżeli chcesz możesz również pomóc innym! 🙂 Masz jakieś zagubione elementy, których szkoda Ci wyrzucić? Wyślij je do mnie, a ja je zeskanuję i dodam tutaj na stronę. Może ktoś kiedyś skorzysta 🙂

UWAGA

Zdjęcia przeniesione na Facebooka, ale bez obaw jeżeli nie masz tam konta i tak możesz je przeglądać 🙂

RAMKA
NIETYPOWE
3 WYPUSTKI
2 WYPUSTKI KLASYCZNE
2 WYPUSTKI
1 WYPUSTEK
0 WYPUSTKÓW

Jeżeli puzzle z brakiem zostały zakupione na puzzlowym bazarku, odnaleziony brak wysyłam na własny koszt zwykłym listem. Natomiast jeżeli odnalazłeś/aś tutaj brak do puzzli, których ode mnie nie zakupiłeś/aś to wysyłka odbywa się na Twój koszt.