Regulamin

Pamiętaj, że nie sprzedaje jako firma, jest to sprzedaż prywatna i okazjonalna. W związku z czym chciałabym przedstawić wszystko jak najbardziej przejrzyście się da 🙂

Podstawy
 1. Nie przyjmuję zwrotów – tak więc dobrze się zastanów czy interesują cię puzzle niesprawdzone, gdzie są możliwe braki.
 2. Wszystkie puzzle prezentowane na stronie są w pudełkach, jednak niektóre pudełka mogą być po „przejściach”. Dotyczy to nawet puzzli w folii (niestety domowa przestrzeń magazynowa jest ograniczona 🙁 )
 3. Wszystkie zdjęcia to zdjęcia „real foto” czyli ukazujące faktyczny stan puzzli, jedynie kolorystyka może odbiegać od tego co na żywo (np zdjęcia robione z lampą błyskową).
 4. U mnie nie ma puzzli luzem w pudełku, jeżeli takie były to zostały spakowane do woreczków strunowych.
Kategorie
 1. Kup teraz – Puzzle bez licytacji, rarytaski, oczywiście sprawdzone, układane przeze mnie i kompletne 🙂
 2. Niesprawdzone – Puzzle nieliczone, nieukładane przeze mnie, mogą być braki, puzzle z drugiej ręki.
 3. Sprawdzone – Puzzle bez folii, ale z nienaruszonym workiem z puzzlami lub układane przeze mnie więc sprawdzone i kompletne, jeżeli występowały braki to zostały uzupełnione, a informacja o tym będzie w opisie przedmiotu.
 4. W folii – Puzzle nawet nie rozpakowane, pudełka mogą być po przejściach, ale ogólnie puzzle nigdy nie otwierane.
Konto użytkownika
 1. Do rejestracji nie jest wymagany adres zamieszkania, jedyne wrażliwe dane to imię, nazwisko i e-mail na podstawie, których mogę was zidentyfikować.
 2. Zakładając konto zgadzacie się na przetwarzanie waszych danych na potrzeby strony puzzlowybazarek.pl. Nie będą i nie są one udostępniane nigdzie indziej. Więcej informacji w polityce prywatności
Zasady
 1. Wziąć udział w licytacji mogą jedynie zarejestrowani użytkownicy
 2. UWAGA: licytacja jest licytacją klasyczną tzn jaką cenę zaproponujesz taka zostanie przypisana. Nie działa tutaj automatyczny system podbijania cen, trzeba być na bieżąco 🙂
 3. Po wygranej licytacji otrzymasz potwierdzającego maila z instrukcją jak sfinalizować transakcję.
 4. Na finalizację zakupów czekam do 3dni roboczych, jeżeli po upływie tego czasu nie otrzymam żadnej informacji od kupującego, uznaję to za wycofanie się z zakupów. W takim przypadku konto użytkownika zostanie również zablokowane.
Wysyłka
 1. Nie wysyłam za pobraniem.
 2. Ze względu na pandemie, aktualnie wysyłam tylko do paczkomatów lub kurierem inpost.
 3. Cennik paczkomatu:
  1.  1-3 pudełka = 14zł
  2.  4-5 pudełek = 17zł
 4. Kurier inpost od 1 do 8 pudełek = 30zł

Rejestrując się i przystępując do licytacji oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem i go akceptujesz.
Życzę udanych zakupów 🙂