Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.

Jako, że zawsze znajdą się jakieś pytania, to postanowiłam tutaj wam na nie odpowiedzieć. Jeżeli są jeszcze jakieś to proszę pisać, na pewno odpowiem.

Dlaczego tak dużo puzzli jest niesprawdzonych ?

Niestety nie mam, aż tyle czasu, żeby ułożyć wszystko, a szkoda bo bym chciała 🙂 Na pierwszy ogień idą wzory, które trafiają w mój gust, pozostałe niestety nie wiem kiedy bym ułożyła, dlatego też sprzedaję, żeby mieć miejsce na nowe 🙂 Dzięki temu też cena jest odpowiednio niska 🙂

Dlaczego ich nie przeliczę ?

Nie wierzę w sprawdzanie typu liczenie. Dlaczego? Przede wszystkim błąd ludzki (czyli zwykła pomyłka w liczeniu), potem może dojść, że ktoś dorzucił jednak elementy z innej układanki (a zdarzyło mi się takie spotkać w układanych puzzlach) więc już liczenie jest zakłamane, no i trzeba znać prawdziwą ilość u danego producenta, bo wiadomo, że 1000 to nie dokładnie 1000. Kruczków jest wiele. Dlatego wolę nie tracić czasu na liczenie które i tak może okazać się błędne. Lepiej postawić sprawę jasno, że niesprawdzone niż potem być obwinianym, że się kogoś wprowadziło w błąd.

Dlaczego niektóre ceny są takie wysokie ?

Wysokie ceny są przy „rarytaskach” (tak ja je nazywam :)) Czyli są to puzzle, albo trudno dostępne, albo już nie dostępne na naszym rynku. Tak więc cena nie podlega negocjacji 🙂

W regulaminie nie ma mowy o odbiorze osobistym, czy jest możliwy ?

Tak, jest możliwy w Częstochowie.

Na finalizację zakupów jest termin 3 dni, ale czy mogę prosić o wydłużenie tego terminu?

Tak, ale musisz dać znać w czasie tych 3 dni, że prosisz o więcej czasu – max 7 dni. Jeżeli w tym terminie zapłacisz za wygrane puzzle mogę je przetrzymać (max miesiąc) i wysłać w dogodnym dla Ciebie dniu.

Pytania możesz zadawać mailowo na fanpuzzli#gmail.com ("#" zastąp "@") lub napisz wiadomość na Facebooku